środa - 26.06.2024

Wdrożeniowiec/ serwisant systemu AMMS

miejsce pracy: Chorzów/praca zdalna

Obowiązki:

  • Uruchamianie i serwisowanie systemu AMMS firmy Asseco Poland SA w jednostkach służby zdrowia
  • Dostosowanie konfiguracji systemu do potrzeb klienta
  • Rozwiązywanie bieżących problemów – zdalnie lub na miejscu u klienta
  • Prowadzenie szkoleń z wdrażanych systemów
  • Współpraca z producentem oprogramowania w celu rozwiązania problemów pojawiających się u klientów

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera i urządzeń mobilnych
  • Podstawowa wiedza ze znajomości relacyjnych baz danych
  • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Windows, Linux
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Staranność i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, orientacja na klienta
  • Chęć rozwoju oraz otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień informatycznych
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych – Oracle
  • Znajomość SQL

Nasze środowisko pracy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Współpraca z ekspertami
  • Dostęp do szkoleń, stałe ponoszenie wiedzy i kwalifikacji
  • Ambitne wyzwania i nowe projekty
  • Samodzielność i swoboda działania
  • Ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, owocowe czwartki, wyjazdy turystyczne i integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Firmowa biblioteka

Proszę o dołączenie do przesyłanego cv poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku umieszczonego w tekście CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).